Онлайн-листівки - оригінальний та ефективний вид контенту.

В наш час продавати тільки за допомогою прямої реклами - вже мало ефективно. Ефективність лобових рекламних кампаній зменшується день від дня, бо люди наїлися ними досита. Ви запитаєте, як тоді просувати свої товари та послуги? - За допомогою контент-маркетингу (різноманітних цікавих та корисних публікацій). 

Одна з свіжих форм контент-маркетингу - тематичні набори онлайн-листівок. Яскраві картинки, що цікаво обіграють Вашу основну ідею.

Наприклад, Ви продаєте спеції. Можна зробити набір листівок на багато тем! Яку саме обрати залежить від того, на яку цільову аудиторію Ви розраховуєте.

Список тем для набору листівок для магазину спецій:
•    Найцікавіші факти про спеції
•    Легенди про спеції
•    В яких літературних творах згадувались спеції
•    Спеції в фольклорі
•    Загадки про спеції
•    Улюблені спеції зіркових особистостей

Отже тем багато!
Визначившись з ідеєю, придумайте приваблюючу назву, що віддзеркалює тему листівок. Зробіть листівки. Щоб ваш набір можна було комфортно дивитися, зробіть його у вигляді презентації PowerPoint. Подумайте, що саме читач повинен зробити після перегляду листівок (підписатися на розсилку, замовити спеції в онлайн магазині, запостити свої рецепти...). Виходячи з цього зробіть останній слайд із Вашими контактами на закликом до дії.

Наприклад: Магазин "Шафран" - різноманіття якісних спецій до Вашого столу. Приймаємо замовлення цілодобово! Завітайте www.shafran.com
Запостіть Вашу презентацію на SlideShare і звідси транслюйте на своєму сайті, сторінках соц.мереж.

А виглядатиме ваш набір листівок буде так:
(мій експерементальний набір листівок для туристичної агенції).

  • Потрібні онлайн-листівки? Замовляйте! Розроблю концепцію, напишу тексти, оформлю у вигляді презентації (єдина умова - самі картинки або фото, надаєте Ви).

Нагадую, я охоче сприяю розвитку україномовного сегменту в Інтернет, тому на україномовні тексти знижка 10% від прайсу.

Рубрика: